Новини » Львів 11 грудня, 2018, 13:18
Садовий не планує займатися вивезенням сміття зі Львова у 2019 році, – сесія облради
Сміттєві контейнери у центрі Львова. Фото: Микола Тис/ZIK
Сміттєві контейнери у центрі Львова. Фото: Микола Тис/ZIK

1 липня 2019 року завершується дія угоди між Львівською міськрадою та Львівською ОДА щодо вивезення сміття з обласного центру. Однак, Львівська міськрада розраховує, що вивезенням сміття й далі буде займатися область, оскільки заклала відповідну субвенцію на цілий 2019 рік.

Про це йшлося на бюджетній сесії Львівської облради 11 грудня.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин загострив увагу на тому, на скільки часу розрахована субвенція на вивезення сміття з міського бюджету обласному і чи планує врешті міський голова Львова Андрій Садовий вирішувати питання міської господарки.

Як повідомив у відповідь керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, 1 липня 2019 року завершується термін угоди щодо вивезення сміття зі Львова.

«На жаль, Львівська міськрада не планує займатися господаркою, тому закладено річний обсяг субвенції з міського бюджетну – 300 млн грн», – повідомив Романчук.

Як повідомлялося, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на термін до 30 червня 2019 року. За це міський бюджет платить обласному 300 млн грн у рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:26 :42