Новини » Політика 11 грудня, 2018, 19:40
Росія стоїть на порозі своєї найбільшої геополітичної поразки за останні 200 років, – Кривенко
ZIK
ZIK

Сьогодні Росія стоїть на порозі своєї найбільшої геополітичної поразки за останні 200 років. Це отримання Україною незалежності у духовному вимірі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віктор Кривенко.

Народний депутат зауважив, що черговий етап російсько-української війни розпочався у лютому 2014-го року на Майдані, коли снайпери почали вбивати мирних протестувальників. А після цього, додав Кривенко, розпочалася війна абсолютно нового типу.

«І сьогодні є усі підстави для запровадження воєнного стану. Пряма агресія була. Стріляли у спину нашим воїнам», – підкреслив народний обранець.

Віктор Кривенко зазначив, що сьогодні Росія стоїть на порозі своєї найбільшої геополітичної поразки за останні 200 років.

«Вони стоять на порозі отримання Україною незалежності в духовному вимірі. Тому зараз на це будуть направлятися усі можливі сили. Але я не розумію, навіщо наші їм підігрують. Навіщо проводяться обшуки СБУ в різних ієрархів московської церкви? Я не розумію, чому випадково не вистарчає електронних браслетів для пана Продана? Після усього цього люди зневірюються у владі.

Частина українців виїжджає за кордон, інша – закривається в собі й каже, що ненавидить усіх. А потім з’являються популісти. Тому загроза справді є. Але є і бездумні дії влади. У першу чергу – уряду», – додав Кривенко й наголосив, що українцям у цій ситуації потрібно «єднатися і молитися, щоб 15 грудня Україна отримала томос».

Нагадаємо, головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія з кінця серпня зміцнює свої сили біля кордону з Україною, і зараз військова загроза з її боку – найбільша з 2014 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:37 :35