Новини » Світ 11 грудня, 2018, 7:00
Пентагон прокоментував появу російських бомбардувальників у Венесуелі
Американські військові допомагають біженцям з Венесуели. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Американські військові допомагають біженцям з Венесуели. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На відміну від Росії, яка відправила до постраждалої від гуманітарної кризи Венесуели стратегічні бомбардувальники, США надають жителям Центральної Америки й біженцям з цієї країни зокрема медичну підтримку зі спеціального корабля.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони США.

«Персонал на борту медичного корабля USNS Comfort станом на сьогодні полікував понад 20 тис. мирних жителів, а також провів понад 600 операцій у кількох країнах Центральної й Південної Америки», – зауважив речник Пентагону полковник Роб Меннінг.

Військово-медичне судно USNS Comfort зараз надає допомогу пацієнтам у Гондурасі, серед яких багато біженців з Венесуели, підкреслили в американському оборонному відомстві. Медична інфраструктура в Венесуелі повністю зруйнована, й громадяни цієї країни практично не можуть отримати належної медичної допомоги, зауважили в Пентагоні.

«Порівняйте це з Росією, чий підхід до рукотворної катастрофи в Венесуелі полягає в тому, щоб відправити стратегічні бомбардувальники замість гуманітарної допомоги», – сказав Меннінг. За його словами, уряд Венесуели «має зосереджуватися на наданні гуманітарної допомоги та допомоги, щоб зменшити страждання своїх людей, а не на російських бойових літаках».

Як повідомлялося в понеділок російські ЗМІ, Москва відправила до Венесуели два стратегічних бомбардувальники Ту-160, важкий військово-транспортний літак Ан-124 «Руслан», а також далекомагістральний Іл-62. Їх урочисто зустрічав міністр оборони правлячого режиму в Венесуелі та представники російського посольства в цій країні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:30 :42