Олександр Шевченко у президентському рейтингу випередив Садового та Вакарчука

Олександр Шевченко

Якби вибори глави держави відбувалися в листопаді-грудні 2018 року, кандидат у президенти від «УКРОПу», народний депутат Олександр Шевченко здобув би підтримку 3,9% українців, які визначилися зі своїм вибором.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки Київського міжнародного інституту соціології.

Як повідомляється, відповідаючи на запитання щодо президентських симпатій, респонденти мали обрати з-поміж 37 кандидатів на цю посаду.

У президентському рейтингу «укропівець» випередив відомого співака Святослава Вакарчука та чинного мера Львова Андрія Садового. За них готові проголосувати 3,8% та 2,2% українців відповідно.

Згідно з рейтингом, серед лідерів президентських симпатій – Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Свої голоси за них готові віддати 21,2%, 14,6% та 11,6% виборців відповідно.

Водночас за Юрія Бойка готові проголосувати 11% респондентів, за Олега Ляшка – 8,7%, за Анатолія Гриценка – 8,2%, а за Євгенія Мураєва – 4,1%.

Як зазначається, протягом останніх місяців нардеп від «Українського об’єднання патріотів» Олександр Шевченко показує одну з найкращих динамік у президентському рейтингу.

Як відомо, «УКРОП» делегує Олександра Шевченка на вибори президента України у березні 2019 року. Відповідне рішення ухвалили на XVI з’їзді партії у Києві 5 грудня. Він здобув право змагатися за посаду президента за результатами партійних праймеріз.

Loading...