Новини » Львів 11 грудня, 2018, 15:07 блоги
Не зліть водія, а то проїзд коштуватиме 20 грн
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник

Черговий ранок, чергова маршрутка на роботу. Це «Зелений Гай – Львів».

Вона зупинилася, люди вивалюються із неї, як ті африканські біженці на накачаних повітрям гондолах, ноги одне одному масажують і миють. Та виходять вони не лише через передні двері, які чарівною кнопкою контролює водій, але і через задні, які непідконтрольні йому. А тому – «сепаратисти». Ці двері захопили сепаратисти-пасажири, які самочинно відкрили їх, бо вони механічні. Така ситуація дуже і дуже розізлила водія, бо після тої лавини, яка вихлюпнула на зупинку у Городку, почала навалюватися нова лавина, яка діяла проти фізичних правил природи і бізнес-моделі водія. Нові сепаратисти почала штурмувати «зад» маршрутки. Водій був, як скажений пес, почав кричати, що закрийте задні двері, інакше не поїду, закрийте, бо потім не знати кому і скільки здачі давати! Ну, зрештою, всі ті «задні» залізли і двері закрилися. А злий водій все говорив:

– Все, 20 гривень проїзд до Львова. Не даю здачі, 20 гривень, нова ціна!

Це при тому, що звичайна ціна – 17 гривень, але ті задні непідконтрольні двері, так водія розізлили, що він вирішив – пора діяти. А для чого здачу давати тим назад, якщо вони, коли виходитимуть, знову скажуть, що здачу давайте? От-от, така кострубата логіка відобразилася на всіх: і всі передні, і, звісно, всі задні їхали за 20 гривень. Бо злий водій хоче пересісти в іншу маршрутку, ту омріяну жовту красуню, де не лише передні двері під його важким і масивним пальцем, але і «задні»!

На все це ранкове божевілля дивилася гарненька собачка, яка живе на автовокзалі і не любить зими. У її голодних очах можна було прочитати, що всі ті «безцінні» гроші давно пора перевести у продукти і платити ними, а здачу давати їй їсти – більше користі.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 07:19 :40