Новини » Політика 11 грудня, 2018, 21:58
Нардеп Віктор Чумак назвав свою політичну «фішку»
ZIK
ZIK

Якщо говорити про «фішку», то це об’єднання заради змін. Ми повинні об’єднатися заради змін! Ми повинні достукатися до свого виборця. Я ніколи не достукаюсь до виборця Ляшка, до виборця Мураєва чи Вілкула. Вони мені не потрібні. Ми маємо об’єднати свого виборця. Того, який шукає змін у країні.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Віктор Чумак наголосив, що він – людина військова, яка завжди дотримується свого слова.

«Якщо я один раз даю слово, я від нього не відмовлюся ніколи. Навіть якщо це буде не на користь мені, я буду його дотримуватися. Бо якщо ти один раз збрешеш, потім тобі ніхто не буде вірити», – зазначив гість програми.

Також народний депутат відповів на питання ведучого, яка його політична «фішка»:

«Якщо говорити про «фішку», то це об’єднання заради змін. Ми повинні об’єднатися заради змін! Ми повинні достукатися до свого виборця. Я ніколи не достукаюсь до виборця Ляшка, до виборця Мураєва чи Вілкула. Вони мені не потрібні. Ми маємо об’єднати свого виборця. Того, який шукає змін у країні.

Цей виборець дуже точно розуміє, що ці зміни можливі лише в умовах об’єднання. От якщо такі люди, як Гриценко, Чумак, Садовий, об’єднаються, але не заради якогось там президентського проекту, а якщо вони об’єднаються у спільній візії майбутнього, то все зміниться», – наголосив Віктор Чумак.

Він додав, що сьогоднішнім шляхом Україна не може далі рухатися.

«Не може країна рухатися з такою економічною системою. У нас є монополії. Країна не росте. В умовах відсутності конкуренції економіка не буде зростати. Напиши на білбордах усе, що хочеш: що ти ціну на газ знизиш, що економіку піднімеш, пенсію і зарплату підвищиш, але в умовах монополії цього не буде! Тому от де треба об’єднатися», – акцентував Чумак.

За його словами, об’єднатися треба й навколо політичного питання.

«В умовах цієї політичної системи, де олігархи мають своє представництво у політиці, де вони роблять усе, щоб політика працювала виключно на збереження їхнього монопольного становища, країна розвиватися не буде! Тому ми і маємо побороти монополію в економіці та політиці», – заявив нардеп Віктор Чумак.

Нагадаємо, народний депутат Віктор Чумак назвав монополії, які вбивають країну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:02 :39