Новини » Регіони 11 грудня, 2018, 15:00
На Прикарпатті на туристку напав ведмідь, коли вона його фотографувала

На одній із баз відпочинку на Верховинщині на львів’янку напав бурий ведмідь.

Тварина була в клітці, але змогла лапою дістатися відвідувачки. Звір роздер жінці руку і переламав кістки. Про це повідомляє «КУРС».

У відпочинковому комплексі, де стався інцидент, кажуть – туристка знехтувала своєю безпекою, вирішивши зблизька сфотографувати ведмедя.

Катерина з друзями відпочивала на цій базі у Верховинському районі. Перед від’їздом вирішила сфотографувати ведмедя, який сидів у тісній клітці. Жінку обурило негуманне ставлення до тварини. Тепер вона у лікарні.

«Я була рада, що в мене є рука і він не відкусив мені голову. Ну, можливо, підходити так близько, на метр, до ведмедя вважається неадекватним, але я підійшла так близько, тому що він лежав, мені його було неймовірно шкода», – каже потерпіла Катерина Бридун.

Жінка встигла сфотографувати ведмедя, а коли повернулася спиною, звір напав на неї.

«Це були долі секунди, я як в тумані пам’ятаю, він мене просто схопив за борт куртки, почав тягнути за волосся, лапами, мордою», – каже Катерина.

Вирватися з лап ведмедя Катерині допомогла товаришка. Поранену жінку привезли до львівської лікарні. Клишоногий здер шмат шкіри з руки і переламав кістки. Пацієнтці зробили дві операції.

Попереду ще як мінімум місяць лікування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 23:13 :07