Новини » Світ

Міліціонери Узбекистану публічно поклялися не брати хабарів

Співробітники міліції Юкорічірчікського району Ташкентської області Узбекистану публічно поклялися виконувати свій обов’язок, не брати хабарів не займатися здирництвом.

Про це пише «Радіо Озодлік» (узбецька філія «Радіо Свобода»).

Співробітник правоохоронних органів Юкорічірчікського району Ташобласті клянеться на священному Корані не брати хабар і не займатися здирництвом/Фото: Озодлік

За словами одного з місцевих міліціонерів, на заході був присутній головний імам району, а клятва відбувалася на Корані.

«Церемонія присяги співробітників правоохоронних органів проводиться в рамках державної програми з протидії корупції, метою якої є забезпечення виконання постанови президента Узбекистану «Про заходи щодо реалізації положень закону Узбекистану «Про протидію корупції», – розповів виданню співробітник Міністерства внутрішніх справ Узбекистану.

Один з викладачів Академії МВС Узбекистану припустив у розмові з «Озодлік», що церемонія присяги співробітників юкорічірчікської міліції, під час якої правоохоронців змусили заприсягтися на Корані, проводилася аж ніяк не за наказом «згори».

«Я думаю, що ця церемонія проводилася за особистою ініціативою керівництва РВВС Юкорічірчікського району. Церемонії присяги за участю інспекторів з профілактики проводяться з початку цього року. Проте від міністерства не надходив наказ, щоб міліціонерів змусили заприсягтися на Корані», – сказав педагог.

Черговий інспектор РВВС Юкорічірчікського району відмовився відповідати на питання репортера «Озодлік» щодо церемонії присяги співробітників міліції і попросив «звернутися з усіма питаннями до керівництва». Імам Юкорічірчікського району також відмовився надавати узбецькій філії «Радіо Свобода» інформацію про церемонію присяги співробітників міліції.Loading...