Новини » Економіка 11 грудня, 2018, 18:02
Ляшко: Українські електростанції повинні купувати вітчизняне вугілля

Відмова українських електростанцій від вітчизняного вугілля призведе до погіршення життя шахтарів і загрозу виникнення надзвичайного стану в енергетиці.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко, повідомляє «Інформатор».

«Мені відомо, що на уряд України тисне США. Так, американський посол виступила проти пріоритету українського вугілля. Звичайно, і США, і Росія хочуть, щоб ми купувати вугілля у них. Я вимагаю від уряду, незважаючи на тиск, піклуватися про рідних – українських шахтарів, а не про американських, африканських, російських», – пише Ляшко.

Він нагадав, що залежність енергетики від іноземного антрациту неодноразово призводила до надзвичайного стану в електроенергетиці в період ОЗП 2014-2015 років із застосуванням «віялових відключень».

«На вугільних підприємствах країни працює понад 78 тисяч людей. Якщо наші станції не будуть купувати українське вугілля, то ми ставимо під загрозу не тільки самих шахтарів, а їх сім’ї, їх дітей», – підкреслив лідер «Радикальної партії».

«Закріплення пріоритету українського вугілля підвищить попит на нього і збільшить його видобуток. Це стабілізує робочий процес в шахтарських регіонах, збереже робочі місця. Але головне – це буде рішучим кроком до справжньої енергетичної безпеки країни!», – резюмував Олег Ляшко.

<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>

Нагадаємо, раніше Ляшко озвучив скандальні факти з приватизації «Центренерго». Після приватизації «Центренерго» держшахти опиняться на межі закриття, адже втратять ринок збуту і зіткнуться з погіршенням економічної і соціальної ситуації – вважає він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:23 :10