Новини » Львів Читать эту новость на русском

Львівська облрада вимагає закрити Генконсульство Росії у Львові

Генеральне консульство Російської Федерації у Львові. Фото: ZIK

Львівська облрада прийняла звернення до Президента та Міністерства закордонних справ України щодо закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові.

«За» проголосував 61 депутат на сесії 11 грудня.

«Ми переконані, що Міністерство закордонних справ України в ситуації запровадження воєнного стану в частині України та захоплення українських моряків росіянами зобов’язане посилити дипломатичний тиск на Російську Федерацію у всіх напрямах аж до розірвання дипломатичних відносин. Вимагаємо також негайного закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові, що на вул. К.Левицького, 95», – йдеться у зверненні.

На переконання депутатів, такі дії призведуть до покращення політичної ситуації в регіоні, зменшать соціальну напругу та провокації, які вчиняються агентами розвідки та ФСБ РФ проти людей, пам’яток української державності, а також пам’ятників видатним борцям за незалежність України.

Раніше депутати Львівської міської ради виступили з ініціативою щодо закриття у Львові Генерального консульства Російської Федерації.

Loading...