Новини » Політика 11 грудня, 2018, 22:30
Кравчук про Медведчука: Він міг би допомогти Україні, якби хотів цього
ZIK
ZIK

Медведчук – дуже освічена людина, яка добре знає конституційний процес, і могла б допомогти Україні, аби цього захотіла.

Таку думку висловив перший Президент України Леонід Кравчук в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Майже 10 років тому, коли я побачив, що Соціал-демократична партія фактично перетворюється у Комуністичну, то написав відкриту заяву про вихід із СДПУ і всіх організацій, які були тоді в цій партії.

Таким чином, я вже давно не маю нічого спільного із Соціал-демократичною партією, а з Медведчуком не спілкувався вже близько 5-6-ти років», – заявив Леонід Кравчук.

Утім перший Президент також підкреслив, що вважає Віктора Медведчука досить розумною людиною, яка, за бажання, могла б зробити для України багато корисного.

«Медведчук – дуже освічена людина, яка добре знає конституційний процес, і могла б допомогти Україні, аби цього захотіла», – прокоментував Леонід Кравчук.

Також, відповідаючи на питання, чому він підтримує Тимошенко, Леонід Кравчук зазначив, що підтримує програму, яку представила Юлія Тимошенко.

«Я підтримую ту програму, яку презентувала Юлія Тимошенко. Це перше. Друге: вважаю, що Юлія Тимошенко сьогодні найсильніший менеджер. Вона запропонувала програму, яка ґрунтується на залученні широкої маси людей до управління державою. І вона в своїй програмі визначає головні напрями – як поліпшити життя народу і як удосконалити управління державою. Це для мене є визначальним», – наголосив перший президент України.

Як повідомляли, екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі заявив, що Віктор Медведчук прилетів у Грузію за 2 дні до виборів на замовлення президента РФ Володимира Путіна.

На думку політолога Тараса Березовця, план «А» для Медведчука – пройти в Раду і «торгуватися за посаду прем’єра чи спікера».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:27 :43