Новини » Політика 11 грудня, 2018, 20:12
Ігор Луценко бачить потребу збільшити військовий призов з 18 до 50 тисяч
ZIK
ZIK

Якщо дійсно була мета ввести воєнний порядок, то він мав би передбачати конкретні дії. І якщо на кордонах України, як стверджує Президент, дійсно є величезна концентрація російських військ, то в країні необхідно проводити мобілізацію.

Про це заявив народний депутат України Ігор Луценко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я був здивований, коли було проголошено введення воєнного стану з такою величезною помпезністю, утім зараз ми бачимо, що ніякого поспіху вже немає. Так, і голова ВРУ, і сам Президент України не поспішали із підписанням закону, так само, як і Кабмін не поспішав з імплементацією певного плану заходів. Відтак склалося враження, що навіть не було продуманого плану заходів саме під воєнний стан», – припускає Ігор Луценко.

Депутат пояснює: якщо дійсно була мета ввести воєнний порядок, то він мав би передбачати конкретні дії. Натомість зараз правовий режим працює тільки де-юре, а де-факто – нічого не змінилося.

«Якщо на кордонах України, як стверджує Президент, дійсно є величезна концентрація російських військ, то в країні необхідно проводити мобілізацію. Зокрема принаймні можна було розширити призов із 18 до 50 тисяч, і це була б підготовка тих бійців, які стали б фактором стримування для Росії.

Але такі заходи в межах проведення передвиборчої кампанії є непопулярними. Відтак, сьогодні ми втрачаємо момент воєнного стану, адже реально не проводимо жодних заходів, дозволених цим режимом. І це значний мінус для тих політиків, які «сильно замахнулися, а ніяк не вдарили», – наголосив Ігор Луценко.

Як повідомляли, Генштаб поінформував, що черговий призов в Україні майже завершено. Збройні сили України поповнили понад 17 тисяч строковиків. У Генштабі також запевнили, що проблем із призовом не мають. Хоча в столиці і не лише все ж зафіксували факти перевірки документів на вулиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:42 :57