Гацько певен, що воєнний стан ввели задля передвиборчої кампанії

ZIK

Чинна влада вже не зможе повернути довіру населення, навіть після запровадження воєнного стану та інших гучних кроків.

Про це заявив політичний діяч Василь Гацько в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ми підтримували введення воєнного стану протягом попередніх років, адже впевнені, що він мав бути введений ще на початку агресії Росії проти України. Оскільки такий правовий режим – це спосіб мобілізації країни для відбиття атаки, зокрема і для попередження подальших нападів. Тому той факт, що воєнний стан не був введений ще в 2014 році, є великою помилкою, адже так ми підставили людей, які захищали нас на Сході», – визнав Василь Гацько.

Утім, політик підкреслив, що вже сьогодні воєнний стан однозначно використовується в межах проведення передвиборчої кампанії. Проте його запровадження однаково не допомогло владі повернути довіру суспільства.

«Якщо аналізувати соціологічні дані щодо підтримки населенням введення воєнного стану, то це насправді ставлення громадян до інститутів державної влади та конкретних політиків, а зокрема й Президента Порошенка. І ми бачимо, що така підтримка дуже низька.

Тому ситуація така, що щоб не робив політик на посаді Президента і головнокомандуючого, але якщо ще до цих кроків він втратив довіру населення, то змінити щось практично неможливо. І, на жаль, люди вже не довіряють зокрема і дуже серйозним і реальним речам», – констатував Василь Гацько.

Як повідомляли, станом на 11 грудня від початку запровадження воєнного стану Державна прикордонна служба України не пропустила на в’їзд в Україну понад 1020 осіб.

Loading...