Новини » Політика 11 грудня, 2018, 5:15
Екс-працівник ЦРУ: Розвідслужби в усьому світі працюють щораз ефективніше
ZIK
ZIK

Розвідслужби працюють все ефективніше. Це можна прослідкувати по тому, що у всьому світі ситуація врегульовується після того, як проходить їх інтервенція. Тому не можна недооцінювати того, що Путін справді розвиває свою розвідслужбу.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чи провали у роботі російської розвідки останніх років як, наприклад, невдалі спроби перевороту в Чорногорії, замахи на Скрипаля це падіння рівня професіоналізму, чи просто фатальні події, які завжди можуть мати місце, пан Девайн сказав, що вірить в те, що розвідслужби працюють все ефективніше, тому що у всьому світі ситуація врегульовується по мірі того, як проходить їх інтервенція.

«Я думаю, що поточна ситуація говорить про те, що розвідслужба в Росії також потужна, і вибори 2016 року та перемога Путіна говорить про їхні результати. Я вважаю, що не можна недооцінювати політику Путіна в тому плані, що він справді розвиває свою розвідслужбу і та гра, яку він підтримує є грою правильного ґатунку», – відповів Девайн.

Також пан Девайн зауважив, коли люди починають писати про те, що вони називають помилками ЦРУ, вони забувають, як правило, про дії, як частину роботи і про завдання, які виконувало ЦРУ.

«Вдале полювання» це книга, яку я не міг назвати три роки. Це те, як працюють між собою шпигуни. Вона розкриває історію роботи розвідки Радянського Союзу та інших держав і підкреслює цей механізм, як основу їхньої взаємодії. Коли люди пишуть книжки про ЦРУ, то досить часто забувають про ті завдання, які перед собою ставить наша розвідслужба. Я думаю, що це основний факт, про який вони забувають, а саме роль», – переконаний ветеран ЦРУ.

До слова, детективи, які керують розслідуванням отруєння екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля і його доньки Юлії, підозрюють РФ у причетності до ще 2 вбивств на території Британії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:26 :16