Новини » Світ 11 грудня, 2018, 15:50
Експерт: Макрон отримав політичний подарунок
ZIK
ZIK

У президента Франції Еммануеля Макрона через масові протести з’явився шанс довести, що він відчуває і підтримує свій народ. Адже вже протягом тривалого часу керівників ЄС критикують за відсутність емоційного зв’язку із людьми.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав експерт-міжнародник Тарас Качка.

«На мою думку, Еммануель Макрон зараз отримав політичний подарунок. Тому що яскравий бунт привертає увагу телебачення. Це вираз такого глухого соціального незадоволення, за що і критикують ЄС загалом. Мовляв, влада не відчуває людей, немає емоційного зв’язку. Зараз у Макрона є шанс довести протилежне. В одному із виступів він казав, що намагається вирішити проблеми, які накопичувалися десятиліттями, запевняв, що чує народ», – наголошує експерт.

Зменшення рейтингу Макрона з 40 до 30 відсотків – цілком логічне, стверджує Тарас Качка. Адже президент Франції робить доволі непопулярні кроки.

Читайте також: Кремль готує три сценарії на вибори в Україні

«Макрон робить те, на що не наважився жодний український уряд. В нас було п’ять років дуже гарних реформ, однак «Укрзалізниця» досі адекватно не працює. А Макрон реформував у Франції залізницю, яка за рівнем впливу і консервативності є символом неспроможності впроваджувати структурні зміни», – розповідає експерт.

Крім того, Тарас Качка висловлює свою думку щодо причин протестів у Франції.

«Проста людина, коли почує, що треба підвищити податки заради чистішого повітря, скаже, що має проблеми екології в носі. Можливо, раціонально ідея хороша. Однак, маючи мінімальну зарплату, якщо заплачу ще трохи грошей державі – не матиму на що жити. У європейських урядовців нема чіткої відповіді. Позиція Еммануеля Макрона прорахована настільки, наскільки це можливо, але це площина, у якій жоден з політиків не грає. Можливо, хіба що Тереза Мей намагається всунути емоційне рішення по Brexit», – порівнює експерт.

Читайте також: Американський експерт розповів про плани Путіна на президентські вибори в Україні

Тарас Качка зауважує, що президент Франції позиціонує себе лідером боротьби проти кліматичних змін.

«Чистіше повітря, екологія – це благородна ціль, однак її майже ніхто не підтримує, а навіть цураються. Це таке явище, до якого треба дослухатися і знаходити спільну мову. Вже, мабуть, десятиліття йде мова про те, що люди в уряді нічого не відчувають, не знають, як люди живуть. З цим пов’язані протести», – пояснює експерт.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон оголосив надзвичайний стан у соціальній та економічній сферах та вірить у подоланні кризи, що виникла у результаті масових акцій протестів так званих «жовтих жилетів».

Читайте також: В Росії зробили тривожну заяву по війні з Україною 


Реклама

Якщо ви обираєте подарунок для вашої коханої людини, обов'язково зайдіть до Білка львів - це магазин аксесуарів для телефонів та планшетів. Тут можливо обрати гарний чохол для нового телефону, який ви оберете на подарунок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 22:51 :21