Новини » Львів 11 грудня, 2018, 17:50
Депутати Львівщини закликали Московський патріархат підтримати томос

Львівська облрада звернулася до глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія та керуючого Львівською єпархією УПЦ (МП) – архієпископа Львівського і Галицького Філарета щодо підтримки об’єднання всіх вірних у Єдиній помісній православній церкві.

Це звернення депутати прийняли на сесії 11 грудня.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, впевнені, що ви знайдете в собі сили та публічно заявите про підтримку заявите про підтримку ідеї об’єднання всіх вірних у Єдиній помісній православній церкві», – сказано у зверненні.

«Очевидно, що Кремль використовує українське православ’я як один із інструментів гібридної війни. Уже зараз лунають тривожні експертні оцінки, що нагнітання Росією вказаної ситуації є черговим етапом військової експансії проти нашої держави, метою чого є здійснити штучний розкол України – у цей раз за релігійною ознакою, а також відволікти увагу світової спільноти від російської збройної агресії», – зазначають обласні обранці.

Раніше, речник Львівської єпархії УПЦ (МП) заявив, єпархія залишається вірною Московському патріархату, однак спостерігає за процесами об’єднання православних церков в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:36 :18