Новини » Політика 11 грудня, 2018, 10:09 блоги
Про звернення Альони Шкрум до ЗМІ
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Значиться так, посестри і побратими у журналістиці. Настав час визначатися. Або ми в гівні, або в мармуляді. Або ми з вами проти Юлі Тимошенко, або залишаємося «професіоналом, людиною та на стороні здорового глузду й країни». Ось такий екзистенційний вибір запропонувала нам народна депутатка Альона Шкрум, оприлюднивши «Звернення «Батьківщини» до журналістів і засобів масової інформації».

У довжелезній епістолі, присмаченій глибокодумними коментарями «сєстріци Альонушки», нам, несвідомим писакам-віщакам, чітко пояснюється, що Порошенко – зло, а Тимошенко – добро.

І щоб ми, інфузорії безголові, того, не приведи Господи, не забули нам по-доброму і щиро нагадують: «Батьківщина» закликає медіа пам’ятати про свою високу місію – інформувати читачів, глядачів, слухачів, допомагати зрозуміти, що відбувається насправді. І не піддаватися спокусі чи примусу бути використаними владою в ганебній політичній кампанії, що немає нічого спільного ні з інтересами українців, ні з інтересами України… Розуміємо, як це важко в умовах, створених цією владою в нашій з вами країні. Зрештою, президенти приходять і йдуть, ганьба залишається. Не помиліться».

Першим бажанням після прочитання оприлюдненої Шкрум цидули до журналістів було зателефонувати їй і сказати щось на кшталт: «Дурепо, з огляду на своє політичне малолітство ти, певно, не можеш знати, скільки політичної джинси і якого рівня «чорнухи» замовляла і замовляє твоя шефова по медіа всієї країни, викривляючи інформаційне поле і ні хрена не дбаючи про професіоналізм журналістів».

А потім подумав собі, що якось не пасує називати дурепою леді, яка вчилася-стажувалася по сорбонах-кембріджах. Але потім подумав ще раз: якби ж то мого кота змусили п’ять років відсидіти в аудиторії Могилянки, а потім ще два роки лапати мишей на маєтку Біла Гейтса, то чи зміг би він після того цитувати Шекспіра, чи створити андроїд для лапання гризунів?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:23 :35