Новини » Політика 11 грудня, 2018, 10:35
«А що тут поганого?»: Садовий визнав, що Urban talks є частиною його передвиборчої кампанії
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: facebook.com/andriy.sadovyi
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

Фактично усі львівські ЗМІ відзначали небувалу активність міського голови Львова Андрія Садового, який в останні місяці здійснив десятки поїздок містами України, що об’єднувались під однією назвою: Urban talks. Проте, у самій Львівській міській раді так і не змогли пояснити формат цього турне та розповісти, хто відповідальний за його організацію. Чисельні запити та дзвінки у прес-службу ЛМР завершились тим, що компетентним розтлумачити, що таке Urban talks, було визнано лише Андрія Садового. А сам він з притаманною йому награною безпосередністю, відповідаючи на запитання про передвиборчий характер поїздок, підтвердив: «А що тут поганого… Якщо так є – нехай так буде!».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK. Хочемо акцентувати на кількох питаннях, які були описані у попередній публікації та стосувались тих моментів, де це турне не вкладається у рамки робочих програм ЛМР та мало типові ознаки передвиборчих технологій.
 

Власники бренду Urban talks мали б дати Львову серйозну премію за те, що ми його рекламуємо

– ZIK. Кому належить ідея проводити турне Україною під маркою Urban talks?

– А. С. Це є ідея, яка використовується у світі. Міста подорожують одне до одного.

– ZIK. Але ж бренд Urban talks належить стартапу UrbanizeHub, тобто ви незаконно привласнили його.

– А. С. Ми не заробляємо на цьому гроші. Це є словосполучення, яке робить добрі справи. Його неможливо запатентувати, адже воно належить людству. Якщо би це був бізнес – то довелося б платити ренту. До того ж, ми не отримали жодної претензії до себе з боку власників бренду, це значить нічого злого не зробили. Якщо навіть є зареєстрований такий бренд, то його власники мали б дати Львову серйозну премію за те, що ми його рекламуємо.

Як це організовувалось: дзвоню до мера і кажу: Привіт друже. Ти мене запрошував… Приїду

– ZIK. Чи це Ваша ідея, розпочати ці поїздки? Хто організатор?

– А. С. Організатором є Львівська міська рада. А стосовно певного департаменту, то тут залежало від того, хто їздив зі мною.

– ZIK. Але ж, зрозуміло, це велика праця організувати такі поїздки? Хто це робив?

– А. С. Це виглядало десь так, я дзвоню до мера і кажу: привіт друже. Ти мене запрошував… Приїду. – Приїжджай.

Казус Харкова: Де нас не приймали у міській владі, ми їхали до громади, до людей

– ZIK. Але ж у значній частині міст, де ви були, вас не приймали представники влади!? Скажімо, у Харкові.

– А. С. У Харкові справді нас не приймали на рівні міської влади – Ви праві. Але у більшості міст ми мали спільні зустрічі. У Харкові ми їхали до громади, до людей і там були представники депутатського корпусу. З харківською міською владою у нас справді не є такі добрі відносини, як того хотілося б.

Чи можна вважати цей тур передвиборчим?: Якщо так є, то нехай так буде!

– ZIK. Виникає логічне питання, чому ці поїздки співпали з активною фазою передвиборчої кампанії?

– А. С. А у нас безперервно триває виборча кампанія…

– ZIK. Але ж не у всіх кампаніях кандидатом у президенти був Андрій Садовий. Зараз, фактично, ці поїздки розглядаються експертами, як передвиборчий президентський тур?

– А. С. А що тут поганого!

– ZIK. Але ж ви відмовляєтесь визнавати це!?

– А. С. Ця наша розмова також може бути представлена як така, наче ви берете у мене замовне інтерв’ю, бо я оголосив, що йду у президенти. І ви мене промуєте. Якщо так є, то нехай так буде! Як можна розділити. Я є Садовий, я одночасно і міський голова, і лідер партії, і буду претендувати на посаду президента. Як розділити ці три активності?
 

Нагадаємо, за одинадцять місяців цього року Андрій Садовий здійснив значно більше відряджень, аніж за весь минулий. За підрахунками журналістів, у поїздках він провів майже третину календарного року. Ще третину з усіх відряджень – були поїздки під маркою Urban talks. Більшість журналістів, експертів та аналітиків схиляються до того, що це турне Україною є частиною передвиборчої кампанії кандидата на посаду Президента України Андрія Садового, що, зрештою, він, фактично, підтвердив у цій розмові.

Богдан Білан,
IA ZIK

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:09 :03