Новини » Світ 10 грудня, 2018, 8:16
В Молдові заборонили несанкціонований рух автоколон

У Молдові в неділю, 9 грудня, набув чинності ухвалений парламентом закон про заборону несанкціонованого руху автоколон на дорогах.

Про це повідомляє Укрінформ.

«У рамках комплексної боротьби за безпеку дорожнього руху, на дорогах країни вводиться заборона на несанкціонований рух автоколон. Порушники закону каратимуться штрафами, розмір яких складе від 2-х до 3-х тисяч леїв (від 100 до 150 євро) і трьома штрафними балами», – повідомили в МВС республіки.

Зазначається також, що, якщо учасники автоколони спровокували ДТП, то організатори таких акцій будуть покарані штрафом до 250 євро і позбавленням водійських прав на строк від шести місяців до одного року.

У МВС Молдови нагадали також, що через тиждень набуде чинності і закон, що посилює покарання за «п’яне водіння». Згідно з нововведеннями, автомобілісти, що сіли за кермо в стані алкогольного сп’яніння, будуть позбавлені водійських прав до розгляду їхніх справ судовими інстанціями, а на термін розгляду транспортні засоби залишатимуться на штрафмайданчиках.

Вартість транспортування автомобіля на штрафмайданчик, а також час перебування машини на спецпарковці з розрахунку 50 леїв (2,5 євро) на годину водіям доведеться сплатити з власної кишені. Встановлений законом штраф за водіння в нетверезому стані – до 1,3 тисячі євро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:22 :51