Новини » Події 10 грудня, 2018, 17:55
В аеропорту Тбілісі забирали документи в усіх чоловіків, що прилетіли з Києва, – пасажир

В аеропорту Тбілісі посилено перевіряли чоловіків з літака, який прилетів з Києва. Їх ще до проходження паспортного контролю відокремили від жінок та забрали паспорти без пояснень.

Про це повідомив очевидець, директор програмної діяльності неурядової організації «Інтерньюз-Україна» Андрій Кулаков, пише «Громадське».

За словами Кулакова, більша частина літака – це делегати Форуму громадянського суспільства східного партнерства, який організовує Тбілісі у наступні три дні.

«Прилетів рейс з Києва, і всіх чоловіків ще до паспортного контролю поступово відділили окремо в бік. Жінок пропустили, а в чоловіків забрали документи і віднесли їх в окрему кімнату без жодних пояснень», – сказав Кулаков та додав, що серед учасників Форуму були не лише українці, а й білоруси. Крім того, в аеропорту документи забрали не лише в делегатів, а і у звичайних туристів.

«На наше запитання, що відбувається, – нам нічого не говорили. А потім наша людина побачила, що у кімнаті роблять копії документів», – додав Кулаков.

Делегати Форуму звернулися зі скаргою до Міністерства закордонних справ та повідомили про інцидент організаторам.

Станом на 17:00 учасників Форуму відпустили, проте інші пасажири ще залишилися в аеропорту, сказав Кулаков.

Він допустив, що їх відпустили через «дзвінок зверху».

Причин зупинки пасажирів так і не пояснили.

Нагадаємо, головна прокуратура Грузії офіційно висунула обвинувачення раніше затриманим шістьом громадянам України та одному громадянину Грузії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:52 :58