Новини » Регіони 10 грудня, 2018, 14:00
«Укрзалізниця» знищує економіку Тернопільщини, – голова ТОДА

На Тернопільщині аграрії не можуть збути зерно та іншу продукцію, оскільки не вистачає залізничних вагонів для транспортування. Схожі проблеми і в гірничодобувній галузі.

Голова ОДА Степан Барна заявив, що через неефективність «Укрзалізниці» знищується економіка області.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, про це ішлося під час виїзної наради за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети.

«Вважаю, що кроки, які здійснюються з боку «Укрзалізниці» щодо аграрної і гірничодобувної галузей – це політика на знищення економіки Тернопільщини», – сказав Барна.

За словами голови ОДА, аграрний сектор і гірничодобувна промисловість складають основу валового внутрішнього продукту області (майже 70%).

Сьогодні вони зазнають значних збитків через те, що «Укрзалізниця» не може забезпечити їх вагонами та тягачами. Відтак, промисловці не мають змоги вивозити на експорт сировину та забезпечувати внутрішню потребу в ній.

«Ця проблема має системний характер. У мене в руках перелік звернень, бо звучало на останній нараді з «Укрзалізницею», що, начебто, цього року ми менше звертаємося за потребою у вагонах. Насправді нічого подібного, бо ми зверталися до Кабінету міністрів, до прем’єр-міністра України, до міністра інфраструктури, до комітету ВРУ з питань транспорту. Не зверталися лише до Президента України. Утім, це лише питання часу», – зазначив Барна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:54 :30