Новини » Політика 10 грудня, 2018, 22:35
США не скорочуватимуть обсяг допомоги для України, – ветеран ЦРУ
ZIK
ZIK

У наступні декілька років Україна отримає підтримку від США. Якщо відбудеться щось критичне, я думаю, що підтримка США буде підвищена. Ми не будемо скорочувати обсяги цієї допомоги.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив ветеран ЦРУ, який пропрацював у розвідці США близько 30 років, Джек Девайн.

Відповідаючи на питання ведучої, яким чином Україна може повернути анексований РФ Крим і врегулювати ситуацію на Донбасі, зазначив, що швидкої відповіді на це питання у нього немає.

«Для цього потрібно знати теорію та всі важкі питання, які розвиваються навколо проблеми. Це довгострокова справа», – заявив Джек Девайн.

Водночас він наголосив, що сьогодні Україна вражає своїм потенціалом.

«Поточний уряд є професійним. Розвідка також є професійною. Корупція сьогодні дедалі більше знижується. Її рівень упав. Ми можемо порівняти ситуація в Україні із ситуацією у Німеччині. Різні частини України сьогодні начебто змагаються в боксі – один проти іншого. Однак ви будите досить сильними для того, щоб осягнути, які витрати стоять перед вами попереду», – додав Джек Девайн.

Ветеран ЦРУ також заявив, що США і надалі підтримуватимуть Україну.

«У наступні декілька років Україна отримає підтримку від США. Якщо відбудеться щось критичне, я думаю, що підтримка США буде підвищена. Ми не будемо скорочувати обсяги цієї допомоги», – заявив Джек Девайн.

Нагадаємо, Держсекретар США Майк Помпео заявив, що Вашингтон засуджує дії РФ проти України в Азовському морі та «закликає президентів Порошенка й Путіна до прямого контакту заради вирішення цієї ситуації».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:31 :35