Новини » Політика 10 грудня, 2018, 22:55
Росія зайде настільки далеко, наскільки ми дозволимо це зробити, – Бабін
ZIK
ZIK

Кінцева мета Росії – знищення України та українського народу, все решта – це засоби та шляхи задля досягнення такої мети. Тому в Азовському та Чорному морях Росія зайде настільки далеко, наскільки ми дозволимо це зробити.

Про це заявив постійний представник Президента в АР Крим у 2017-2018 роках Борис Бабін у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ті різкі й агресивні дії Росії, які ми спостерігали біля Керченської протоки, призвели до певних наслідків. Чи була до такого готова Україна? Питання залишається відкритим. Я впевнений, що наступного разу, коли відбуватиметься щось подібне, Україною будуть прораховані всі варіанти, зокрема і можливість відкриття вогню у відповідь та застосування інших засобів, які унеможливили б захоплення моряків і суден у полон», – прокоментував Борис Бабін.

Щодо міжнародної підтримки України, додає екс-постпред Президента, то, передусім, хотілося б посилення санкційних режимів, зокрема у сфері морського транспорту.

Але для того, щоб просити посилення санкцій у партнерів України, державі необхідно принаймні самій забезпечити реалізацію відповідних санкцій у цих сферах. Зокрема і тих, які вже встановлені указами Президента України.

«Якщо ми самі не будемо подавати приклад, то нас ніхто не буде підтримувати. Наприклад, обмеження проходу російських суден у порти Європи дійсно є гарною ініціативою. Але виникає питання, чи Україна сама готова ввести таке обмеження для своїх портів?

Щодо кінцевої мети Росії, то головне її завдання – знищення України та українського народу, все решта – це засоби та шляхи задля досягнення такої мети. Тому в Азовському та Чорному морях Росія зайде настільки далеко, наскільки ми дозволимо це зробити», – заявив Борис Бабін.

Як повідомляли, в ЄС розглядають можливість допомоги регіонам України, що постраждали від блокади Росії в Азовському морі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:25 :23