Новини » Львів 10 грудня, 2018, 14:37
Не мовчати, а діяти: У Львові для студентів провели акцію «Антихабар»
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 10 грудня, з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, активісти ГО «Граніт» організували акцію для студентів та молоді «Антихабар». Захід відбувся біля головних корпусів Національного університету «Львівська Політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Декілька активістів роздавали листівки з інформацією, куди звертатись студентам, якщо у них вимагають хабар. Також були роздані зелені стрічки – як символ акції.

«З 9 по 16 грудня тривають Дні боротьби з корупцією. Ці два університети, біля яких ми роздаємо листівки, є провідними у Львові. Всі ми знаємо про корупцію в навчальних закладах, тому намагаємося з цим боротися. Багато студентів не знають, як діяти у таких ситуаціях. У листівках, які ми роздаємо, – порядок дій, що робити, якщо у вас вимагають хабар? В першу чергу потрібно звернутися до органів самоврядування самого університету, при можливості надати якийсь документ (аудіо чи відео), де підтверджено, що у вас вимагали хабар. Також потрібно дзвонити на гарячу лінію по боротьбі з корупцією, яка вказана у листівка», – розповіла координатор заходу Юлія Британ.

«Мета цієї акції – показати студентам, що не варто давати хабарі, й розповісти їм, що потрібно робити, коли вимагають гроші за навчання або ж іспит та куди звертатися за консультацією. Ми маємо не мовчати, а діяти!», – прокоментувала учасниця акції Анастасія Рогозінська.

 

Нагадаємо, СБУ викрила на корупції керівництво одного зі столичних університетів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:57 :18