Новини » Регіони 10 грудня, 2018, 11:41
На Прикарпатті відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Юрію Головченку

На Прикарпатті у фойє Пнівської школи відбулося відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Юрія Головченка – випускника цієї школи, героя, солдата, який загинув у жовтні минулого року в зоні проведення АТО.

Про це сьогодні, 10 грудня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

На відкриття меморіальної дошки прийшли мама, брат, друзі, школярі та вчителі школи, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, сільський голова Василь Гладиш, директор школи Олег Фединяк, бойові побратими Юрій Остапчук, Володимир Свідрак, Олег Туєшин та Андрій Левицький.

У стінах рідної школи згадали життєвий та бойовий шлях бійця АТО.

Відкрили дошку мама загиблого героя Оксана Будзак та брат Микола. Освятив дошку о. Микола Костик УГКЦ. Він побажав усім, щоб небо над нашою Україною було завжди чистим, а поля колосилися золотим зерном і щоб ніколи більше не гинули наші сини та дочки.

Юрій Остапчук передав подяки від 10 окремої гірсько-штурмової бригади, директору школи та сільському голові за волонтерську допомогу. Також вручив подяку ГО «Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття» волонтеру Наталії Букатюк.

За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України посмертно присвоєно відзнаку «За бойову звитягу» Юрію Головченку. Цю нагороду отримала його мати.

Юрію Головченку 16 грудня виповнилося б 40 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:23 :00