live
Новини » Економіка 200

На перший рейс з Мукачева до Будапешта прийшли десять пасажирів

Фото: facebook.com/denys.dobra
загрузка...
загрузка...

Першим рейсом швидкісного потяга з Мукачева, що на Закарпатті, до угорської столиці Будапешта поїхали всього 10 пасажирів.

Про це розповів Ярослав Афтанас, голова профспілкової організації Львівської залізниці, передає Укрінформ.

«Потяг сполученням Мукачево-Будапешт вперше стартував сьогодні з Мукачева, о 12.30 за київським часом. Наразі за цим сполученням курсуватиме один вагон – це робота в тестовому режимі, поки сторони зможуть відслідкувати попит. Сьогодні першим рейсом потягу з Мукачева відправилося 10 пасажирів», – розповів Афтанас.

Він додав – якщо попит буде стабільний, то пустять ще один-два вагони.

«Угорські колеги-залізничники також схиляються до того, що з часом буде три вагони, а це близько 200 пасажирів щоденно», – каже Афтанас.

Курсуватиме потяг за таким графіком, як сьогодні: відправлятиметься о 12.30 з Мукачева і о 19.37 прибуватиме до Будапешта – за київським часом. У протилежному напрямку потяг рухатиметься наступним чином: о 8.23 (о 7.23 за європейським часом) відправлятиметься з Будапешта і о 15.25 київського часу прибуватиме в Мукачево. Вартість квитків, відповідно, 680 гривень та 20,9 євро. Придбати квитки можна в касах вокзалів в Мукачеві та в Чопі.

«Батько, який проводжав дітей-студентів, при посадці в Мукачеві розповів, що новим інтерсіті вигідно діставатися студентам на навчання в Угорщину, це майже вдвічі дешевше, бо раніше доводилося платити за таксі до вокзалу, потім їхати до Чопа і звідти бусиком перетинати кордон до Дебрецена чи Будапешту. Іще одна перевага – це дорога без черг на кордоні. Саме пасажирські автобуси простоюють в них по 6-7 годин. А загальний час руху інтерсіті Мукачево-Будапешт – це 7 годин», – акцентував Афтанас.

Loading...
Loading...
Loading...