Новини » Суспільство 10 грудня, 2018, 9:53
Майже 400 тисяч вакцин проти кору відправили в регіони України
Вакцини. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Вакцини. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

392 200 доз вакцин КПК виробництва США, що захищають від кору, паротиту та краснухи, розподілені та направлені в регіони України. Пріоритетною є поставка вакцин в західні області, де нині реєструється найбільше випадків захворювання на кір.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«За умови планового середньомісячного споживання вакцин всі області мають необхідну кількість вакцин з багатомісячним запасом», – зауважив Віктор Ляшко, перший заступник генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Ця поставка вакцин КПК є плановою, найближчими днями всі області отримують поновлення своїх запасів. Розподіл здійснено відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України №2259 від 5 грудня 2018 року.

Усі вакцини якісні і ефективні, прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вони були закуплені Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти державного бюджету на замовлення Міністерства охорони здоров’я. безоплатно зробити щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можуть усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику: військові, учасники Операції об’єднаних сил, студенти, освітяни і медики.

Наступна поставка вакцин проти кору, паротиту та краснухи запланована на кінець грудня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:09 :17