Новини » Київ 10 грудня, 2018, 19:01
Київ позмагається з найвпливовішими містами світу в рейтингу інвестиційної привабливості, – КМДА

Київ подав заявки на участь у впливових міжнародних інвестиційних рейтингах у 2019 році. Для цього на розгляд укладачів направили заявки, довідкову та статистичну інформацію про столицю для включення Києва до переліку інвестиційно привабливих міст. Пріоритетними для участі у 2019 році визначено CEE Investment Report та Global Cities report – щорічні звіти, які укладаються авторитетними міжнародними консалтинговими компаніями.

Про це повідомили у Департаменті економіки та інвестицій КМДА, передає «Офіційний портал Києва».

Привабливість столиці як інвестиційного простору оцінюватиметься з точки зору розвитку бізнесу та регулювання, інноваційної активності, людського капіталу.

CEE Investment Report – щорічний звіт, створений представниками міжнародних консалтингових компаній PwC, CBRE, Dentons та Skanska Group – провідною світовою групою проектного розвитку та будівництва. Рейтинг порівнює міста Центральної і Східної Європи щодо привабливості інвестицій у нерухомість. У звіті також розглядається привабливість міст регіону щодо розвитку бізнесу та регулювання, залучення капіталу.

Global Cities Report ж відображає оцінку ділової активності у містах. Його створили понад 10 років тому провідні науковці та бізнес-консультанти. З того часу рейтинг є щорічним. Київ прагне бути включеним до Global Cities Outlook, що є складовою частиною глобального щорічного звіту та оцінює середню і довгострокову інвестиційну привабливість міст, виходячи з їхньої заможності, стану економіки, інноваційної активності, якості міського управління та сприяння бізнесу.

«Присутність Києва у рейтингах серед найвпливовіших та найпривабливіших міст світу – це вагомий аргумент для міжнародного бізнесу у прийнятті рішень щодо початку своєї діяльності в українській столиці. Тому сьогодні наша робота зосереджена на збереженні та покращенні лідерських позицій Києва з точки зору інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності», – повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій Наталія Мельник.

До слова, у березні 2018 року, за результатами конкурсу видання Foreign Direct Investment Magazine (fDi) (Published by The Financial Times Ltd.) «Європейські міста і регіони майбутнього 2018/2019», Київ увійшов у трійку лідерів у номінації «Найкращі європейські міста майбутнього з точки зору рентабельності» та опинився у десятці найкращих європейських міст майбутнього за стратегією залучення прямих іноземних інвестицій.

Як повідомлялось раніше, мер Києва Віталій Кличко під час дискусії «Зовнішньоекономічний портал Баварія – Україна» у німецькому місті Пассау зазначив, що у столиці створюють найкращі умови для інвестування в економіку міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 02:28 :04