Новини » Економіка 10 грудня, 2018, 23:25
Кучеренко: За чотири роки ми «проїли» черговий кредит довіри населення
ZIK
ZIK

Подальший рух розвитку може бути тільки тоді, коли у населення є довіра до влади. Суспільство могло б сприйняти заклики влади, на кшталт «затягнути пояси», але ми вже «проїли» черговий кредит довіри українців.

Про це заявив міністр з питань житлово-комунального господарства України у 2007-2010 роках Олексій Кучеренко в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Таких темпів та напрямків розвитку економіки, які обрав сьогодні уряд, абсолютно недостатньо. І такою стратегією вони вже не досягнуть жодних позитивних результатів. Адже подальший рух розвитку може бути тільки тоді, коли у населення буде довіра до влади, і тільки тоді суспільство могло б сприйняти заклики, на кшталт «затягнути пояси», і тому подібне», – вважає Кучеренко.

Наприклад, пояснює експерт, протягом останнього часу постійно відбувається обговорення високих тарифів, утім ніхто не пояснює, яка реальна структура тарифу, і куди насправді йдуть кошти від збільшення вартості ресурсів.

«Незважаючи на те, що тарифи на комунальні послуги по всій Україні зросли в 6-8 разів, нічого не відбувається ні з тепломережами, ні з каналізацію. До того ж, уся система стала ще більш зношеною, ніж була. Що ж до ціни газу, то програма збільшення видобутку власного газу фактично провалюється, адже йде значне недофінансування «Укргазвидобування».

Тому, я б міг сприйняти таку гру в тарифи, якби був переконаний, що ці гроші дійсно йдуть на модернізацію мереж та утеплення будинків. Але я вам гарантую, що це не так. Як наслідок, за чотири роки ми «проїли» черговий кредит довіри населення і нічого не змінили», – констатував Олексій Кучеренко.

Як повідомляли, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення тарифів на тепло для населення з 1 січня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:04 :53