Новини » Політика 10 грудня, 2018, 23:57
Кучеренко: Великий протест в Україні стримують лише субсидії
ZIK
ZIK

Поки що в Україні протести стримують субсидії. Але, коли незадоволення суспільства гаситься 60 відсотками пільг, то це є останнім резервом уряду. Бо в нього вже немає грошей і монетизувати все це неможливо.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив міністр з питань житлово-комунального господарства України у 2007-2010 роках Олексій Кучеренко

«Я їжджу по Україні і бачу села, де не дають субсидії. Людям кажуть: «Якщо ви до нас звернетесь офіційно, то взагалі нічого не отримаєте», – розповів Кучеренко.

Він вважає, що сьогодні штучно стримується видача субсидій. І коли хтось починає говорити про проплачені мітинги, то він лукавить.

«Поки що в Україні протести стримують субсидії, але, коли незадоволення суспільства гаситься 60 відсотками пільг, то це є останнім резервом уряду. Бо в нього вже немає грошей і монетизувати все це неможливо», – зазначив він.

Також він наголосив, що протестні настрої у Франції не мали б вплинути на українців. Адже незадоволення, яке переросло у заворушення наростало декілька років.

«Якщо говорити про протести у Франції, то насправді відбулося підвищення на десять відсотків. Але до того ціна на пальне була найвищою у Європі. І це не задоволення готувалось, бо за останні два роки по три мільйони французів виходили на акції протестів при ухваленні трудового кодексу і не лише. Тому сьогодні шукати підґрунтя у іншій країні, переоцінювати їх вплив. Звісно, що це підливає гасу, але так не буває», – прокоментував Кучеренко.

Нагадаємо, через акції протестів у Франції щодо вимоги не підвищувати ціни на пальне, а також підвищення рівня зарплат, французькі торговельні мережі втратили щонайменше 1 мільярд євро.

До слова, Президент Франції Еммануель Макрон оголосив надзвичайний стан у соціальній та економічній сферах та вірить у подолання кризи, що виникла у результаті масових акцій протестів так званих «жовтих жилетів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:39 :12