Новини » Суспільство 10 грудня, 2018, 14:11
Глава УГКЦ закликав молитися за православних братів напередодні Об’єднавчого собору
Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав. Фото: news.ugcc.ua
Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав. Фото: news.ugcc.ua

Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав закликав прихожан храму в Чернівцях молитися за православних братів напередодні Об’єднавчого собору.

Про це він заявив сьогодні після Літургії в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях, – повідомляє прес-служба УГКЦ.

Глава УГКЦ сказав, що найближчого тижня в житті православних братів відбудеться особлива подія, за яку греко-католики також мають молитися.

«Наступного тижня, у суботу, має відбутися Об’єднавчий собор у наших українських православних братів. Хоча ми не беремо участі, як греко-католики, у внутрішніх справах православної спільноти України, але нам не байдуже, як живуть наші брати. Ми обіцяли, що будемо за них молитися. Тому я прошу вас, зокрема цього тижня: помоліться за єдність, за Боже благословення, дар Духа Святого для цього Об’єднавчого собору православних України. Гадаю, вони цього потребують і будуть нам за це дуже вдячні. Відчуватимуть, що греко-католики – їхні єдинокровні брати, які походять з тої самої хрещальної купелі рівноапостольного князя Володимира», – сказав у своєму зверненні в Чернівцях Блаженніший Святослав.

Крім того, глава УГКЦ закликав чернівчан молитися за Україну, українських військовослужбовців, а також усіх полонених.

«Помоліться за наших військовополонених хлопців. Помоліться за моряків. Помоліться за тих, кого ми не пам’ятаємо, а вони мучаться в російських тюрмах. Помоліться за їхнє спасіння і Божу поміч», – сказав блаженніший Святослав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 00:14 :27