Новини » Політика 10 грудня, 2018, 21:57
Екс-розвідник ЦРУ описав ставлення адміністрації президента США до Кремля
ZIK
ZIK

У Дональда Трампа є двополярний підхід до Росії: з одного боку, президент США демонтує готовність іти на співробітництво з Путіном, з іншого – він підсилює санкції.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн.

Відповідаючи на запитання, яка істинна позиція президента США у ставленні до Росії та України, пан Девайн сказав, що в того є двополярний підхід до Росії: з одного боку, Дональд Трамп демонструє готовність іти на співробітництво з Путіном, з іншого – він підсилює санкції.

«Щодо політики Трампа, я можу сказати, що ми також у перехідному стані діалогу з Росією. Ми стоїмо перед вибором або переформатувати відносини з РФ, або довести цей діалог до ООН, тому що зараз ми не можемо говорити про ефективну співпрацю», – зазначив Девайн.

За його словами, за останні два роки відносини США з РФ продемонстрували розвиток саме таких двох полярних відносин. Цей факт не може не розчаровувати, тому настав час думати про зміну векторів у політиці.

«Єдиний шлях, який бачить Трамп у цьому випадку – діяти військовими силами та надати військову допомогу Україні. Я думаю, що розвідслужби думають також про те, яким чином можна зробити санкції ще жорсткішими. Однак, я також спостерігаю досить сумний факт щодо поведінки громадськості, яка об’єднується навколо Путіна», – зауважив ветеран ЦРУ.

Окрім того, відповідаючи на запитання ведучого про те, що будуть робити США у випадку переходу Росії до повномасштабної військової операції проти України, пан Девайн сказав, що треба сподіватися, що такої ситуації не буде, тому що наслідки можуть бути негативними для всіх. Він додав, що в будь-якому випадку США буде враховувати позицію України та балансувати у своїй позиції щодо ситуації довкола України з її поточним курсом на різноманітних майданчиках.

«Ми говорили про той курс, який треба підтримати, якщо розглянути військові історію Іраку. Якщо у вас є ціль, то потрібно будь-якими засобами намагатися її досягти. Отже я думаю, що з Росією потрібно проаналізувати такий самий сценарій», – відповів гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:52 :21