Новини » Економіка 10 грудня, 2018, 19:00
Експерт заявив про спецкомісії, що мають мінімізувати кількість отримувачів субсидій
ZIK
ZIK

Мені відомо, що останнім часом по всій країні діють комісії, які, можливо, мають якісь неформальні плани і доручення. Вони намагаються мінімізувати кількість отримувачів субсидій. Чому? Бо це продиктовано тим, що видаткова частина бюджету не така велика, як би хотілося.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів кандидат юридичних наук, експерт із питань ЖКГ Українського інституту аналізу та менеджменту політики Андрій Нікончук.

Сьогодні, зауважує експерт, в Україні створені спеціальні комісії, які є тим фактором, який здатен вплинути позитивно на прийняття рішення щодо отримання певною людиною субсидії.

«Тому я би радив людям, які потрапили у таку ситуацію, коли власник будинку проживає сам, але в цьому будинку зареєстрований ще хтось, хто проживає в іншому місці і в нього там є сім’я, але доходи цієї сім’ї рахуються у загальну сукупність даного господарства і не дають можливість призначити субсидію, таким людям треба звертатися саме до такої комісії», – зазначив гість програми.

Андрій Нікончук наголосив, що саме від таких комісій залежить те, чи отримає певна людина субсидію.

«Саме від того, який рівень людяності у поточній діяльності таких комісій, від намагання достукатися до істини, розібратися у конкретній ситуації кожного громадянина, залежить те, чи отримає людина субсидію», – додав експерт із питань ЖКГ.

Водночас Андрій Нікончук повідомив, що останнім часом неформальне доручення для таких комісій – мінімізувати кількість отримувачів субсидій.

«Мені також відомо, що останнім часом по всій країні такі комісії, можливо, мають якісь неформальні плани і доручення. Вони намагаються мінімізувати кількість отримувачів субсидій. Чому? Бо це продиктовано тим, що видаткова частина бюджету не така велика, як би хотілося», – пояснив кандидат юридичних наук Андрій Нікончук.

Як відомо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що  з 1 січня 2019 року в Україні відбудеться монетизація субсидій. За його словами, монетизація буде проходити у три етапи, і вже наступного року всі субсидії будуть монетизовані.

У Міністерстві соціальної політики України розробили проект постанови про монетизацію субсидій

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:25 :44