Новини » Регіони 10 грудня, 2018, 10:00
Депутати Івано-Франківської облради проголосували за неприпустимість підвищення ціни на газ

Депутати Івано-Франківської облради на першому пленарному засіданні 26 сесії звернулися до Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення.

Про це сьогодні, 10 грудня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу облрдаи.

«Вважаємо підняття ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги. Наголошуємо, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. Переконані, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити не лише економічну незалежність держави, а й енергетичну», – відзначив перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, виступаючи перед депутатським корпусом.

У той же час, депутат обласної ради Михайло Королик зауважив, що часто уряд апелює до громадян, що піднімає ціни до європейського рівня. «Потрібно думати спочатку про підняття заробітних плат та пенсій до європейського рівня, а вже потім піднімати тарифи на газ», – сказав Михайло Королик.

Більшістю голосів прикарпатські депутати підтримали звернення, у якому закликали уряд скасувати постанову про підвищення ціни на природний газ для населення.

Водночас обласна рада запропонувала прийняти ряд заходів, які дозволять вивести країну з енергетичної кризи. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:22 :55