Новини » Політика 10 грудня, 2018, 20:55
Борислав Береза пропонує передати українські порти в оренду США, щоб їх захистити
ZIK
ZIK

На територію України потрібно запрошувати тих, хто може нас захистити. Поки що це або НАТО, або США. І сьогодні я почув дуже цікаву історію. Якщо ми не можемо врятувати наші порти, і ми розуміємо, що Росія буде їх блокувати, мабуть, треба передавати в концесію ці порти американцям. Для того, щоб вони захищали уже свої порти. А це зовсім інша історія. Свою власність американці, хоч і тимчасову, будуть захищати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Гість програми, коментуючи агресію Росії проти України в Азовському морі, розповів, що близько сотні депутатів Європарламенту звернулися до Федеріки Могеріні, щоб Європарламент посилив вже існуючі та запровадив нові санкції проти Росії.

«Не погано, це початок. Європа сьогодні засуджує агресію РФ щодо України. Росія – країна терорист. Як відноситься НАТО до терористів? Вони з ними боряться. Тому через дипломатію, через якісь політичні домовленості нам потрібно запровадити боротьбу проти наших ворогів», – наголосив Борислав Береза.

Він додав, що на територію України потрібно запрошувати тих, хто може нас захистити.

«Поки що це або НАТО, або США. І сьогодні я почув дуже цікаву історію. Якщо ми не можемо врятувати наші порти, і ми розуміємо, що Росія буде їх блокувати, мабуть, треба передавати в концесію ці порти американцям. Для того, щоб вони захищали уже свої порти. А це зовсім інша історія. Свою власність американці, хоч і тимчасову, будуть захищати», – підкреслив нардеп і наголосив, що попри усі розмови про сильну армію, Україні необхідно її зміцнювати.

«Наша армія – та, що має практику у веденні бою. Але в Канаді, Ізраїлі та Німеччині амуніція значно краща. Нам треба йти тим же шляхом», – заявив нардеп Борислав Береза.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вважає, що російським суднам має бути заборонений вхід у європейські та американські порти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:56 :42