Новини » Політика 10 грудня, 2018, 20:22
Береза пояснив, чому Договір про дружбу з Росією є важливим для захисту інтересів України
ZIK
ZIK

Є сумніви, чи Україна подала всі можливі позови на підставі Договору про дружбу з Росією. Колись Грузія позивалася до Росії і не змогла виграти тому, що в них не було такого договору.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Щодо непродовження Договору про дружбу з РФ, пан Береза зауважив, що в нього є сумніви, чи подала Україна відповідні позови на підставі цього договору. Адже саме цей договір визнає територіальну цілісність України та Криму як невід’ємної частини України.

«Мені відома інформація, що колись Грузія позивалася до Росії, і вона не змогла виграти саме тому, що в них не було такого договору. В нас такий договір є. Якщо ми хочемо переслідувати Росію, а ми повинні це робити, в кожній міжнародній інстанції повинні бути позови на його підставі», – зазначив Береза.

Також щодо цілісної стратегії національної безпеки України, про яку заявив Президент – політик погодився з необхідністю курсу України до НАТО. За його словами, зараз можна побачити декілька сотень танків на держкордоні і нема впевненості, чи зможемо ми їх зупинити, якщо вони підуть.

«Ми бачимо, що діється на Азові, де переважають сили Росії. Тому протистояти Росії ми можемо тільки завдяки НАТО», – пояснив народний обранець.

Однак, за його словами, всім зрозуміло, що Президент буде використовувати все, що можливо для того, щоб отримати рейтинги. Пан Береза зауважує, що питання, які просуває пан Порошенко, справді важливі, але українці хочуть більшого.

«Українці хочуть бачити переможний кінець війни, і треба розповідати їм, як цього досягти. Вони хочуть бачити, як зміниться їх життя, тому що магазини із соціальною продукцією користуються великою популярністю. Питання томосу, НАТО та ЄС – це добре, але треба пропонувати щось і для життя», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, народні депутати підтримали президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:48 :48