неділя, 9 грудня, 2018, 19:15 Спорт
У Поклюці сьогодні фінішував перший етап Кубка світу-18/19 з біатлону
Кайса Макаряйнен у Поклюці виграла два «золота» / biathlon.com.ua

Перший етап Кубка світу з біатлону сезону-2018/2019 у словенській Поклюці завершився жіночої гонкою переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Переможницею стала представниця Фінляндії Кайса Макаряйнен, яка з ідеальною стрільбою випередила італійку Доротею Вірер на 41,3 секунди і словачку Пауліну Фіалкову – на 59,2 секунди, повідомляє biathlon.com.ua.

Це друга золота нагорода Макаряйнен на старті сезону. Напередодні Кайса відсвяткувала перемогу в спринтерській гонці на 7,5 км.

Краща з українок Юлія Джима, яка також відстрілялася чисто, фінішувала 24-ю. Олена Підгрушна з двома промахами завершила гонку 27-ю, Анастасія Меркушина (2 штрафних кола) посіла 37-е місце. Валя Семеренко з трьома промахами не фінішувала.

Додамо, що другий етап Кубка світу з біатлону пройде з 13 по 16 грудня у Гогфільцені (Австрія).

2019-01-16 14:25 :43