Новини » Політика 9 грудня, 2018, 12:50
У мережі вичислили слід Кремля в масових протестах у Франції
Слід Кремля
Слід Кремля

Проросійські Twitter-акаунти розповсюджували неправдиву інформацію про події у Франції та протести «жовтих жилетів» намагаючись зруйнувати репутацію президента Франції Еммануеля Макрона.

Про це пише Bloomberg із посиланням на Альянс забезпечення демократії, підрозділ Німецького Фонду Маршала США, яке стежить за прокремлівськими Twitter-акаунтами та іншою прокремлівською діяльністю, – повідомляє Апостроф.

Як зазначають у матеріалі, серед 600 облікових записів Twitter, які, як відомо, поширюють погляди Кремля, найпопулярнішим хештегом зараз є #giletsjaunes, французька назва для протестів «жовтих жилетів».

Кількість затриманих демонстрантів у Франції зросла до 1723

«Акаунти, які аналізує Альянс, як правило, публікують новини із США і Великої Британії. Але в останні тижні вони активно висвітлюють протести у Франції. Цей показник свідчить про те, що існує зацікавленість у посиленні конфлікту», – розповів експерт Альянсу Брет Шафер.

Переважно поширювали інформацію, що начебто французька поліція перебуває на межі заколоту і готова підтримати протести. Але Шафер підкреслює, що такі заяви не підтверджуються фактами, а активність ботів нагадує інші кампанії з поширення дезінформації.

Повідомляється також, що переважна більшість посилань ведуть на новини російських медіа – Russia Today, Spurnik та німецьке агентство Ruptly. RT, за словами Шафера, навіть про 12 постраждалих журналістів, які нібито постраждали, висвітлюючи події у Франції.

Як повідомлялось раніше, кількість затриманих демонстрантів у Франції зросла до 1723

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:08 :36