Новини » Спорт 9 грудня, 2018, 19:38
У футбольній Прем’єр-лізі зіграно матчі 18-го туру
upl.ua
upl.ua

Упродовж трьох днів, 7–9 грудня, відбулися усі шість матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги.

Футболісти «Олександрії» напередодні зимової перерви не втримали другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

У заключному матчі останнього у 2018 році 18-го туру «Олександрія» на домашньому КСК «Ніка» поступилася ФК «Львів» із результатом 1:2, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

До перерви м’ячі у ворота 34-річного воротаря і капітана господарів Юрія Паньківа забив Володимир Адамюк, який відзначився на 2-й та 30-й хвилинах, після перерви рахунок скоротив Антон Шендрик (84).

«Олександрія» перервала свою безпрограшну серію із 8-ми поєдинків (6 перемог та 2 нічиї).

«Олімпік» (Донецьк) – «Десна» (Чернігів) – 1:1

голи: Євген Пасич (60) – Денис Фаворов (63).

Турнірне становище: «Шахтар» – 45 очок, «Динамо» – 38, «Олександрія» – 36, «Зоря» – 28, «Ворскла» – 27, «Десна» – 24, «Маріуполь» – 24, «Львів» – 20, «Олімпік» – 19, «Карпати» – 17, «Чорноморець» – 12, «Арсенал-Київ» – 8.

2019-10-15 02:55 :02