Новини » Світ 9 грудня, 2018, 21:20
США заявили, що 1 березня є «останній жорсткий термін» для торгівлі з Китаєм, – Reuters
Дональд Трамп та Сі Цзіньпін
Дональд Трамп та Сі Цзіньпін

Американсько-китайські торгові переговори повинні завершитися до 1 березня або нові тарифи будуть введені.

Про це заявив американський торговий представник Роберт Лайфайзер, висвітлюючи «жорсткий останній термін» після тижня, здавалося б, плутанини серед Президент Дональд Трамп та його радники, – повідомляє Reuters.

Глобальні ринки стурбовані щодо зіткнення двох найбільших економічних сил у світі з надмірним торговельним профіцитом Китаю з США. Крім того США стверджують, що Китай викрав інтелектуальну власність та технології.

«Оскільки я зацікавлений, це важкий термін. Коли я розмовляв з президентом Сполучених Штатів, він не говорив про те, щоб вийти за межі березня», – сказав Лайфайзер на виставці CBS «Обличчя нації», посилаючись на нещодавнє рішення президента Дональда Трампа відкласти нові тарифи поки ведуться переговори.

«Так, як це налаштовано, все йде до того, що наприкінці 90 днів ці тарифи будуть підвищені», – підкреслив Лейфайзер.

Після бурхливого тижня на ринках, інвестори «можуть бути впевнені, якщо існує угода, яка може забезпечити захист американських технологій... і отримати додатковий доступ до ринку... Президент хоче, щоб ми це зробили», – сказав Лейфайзер. – «Якщо ні, ми будемо мати тарифи».

На минулих вихідних в Аргентині Трамп і президент Китаю Сі Цзіньпін погодилися на перемир’я, яке затримало планове підвищення тарифів США на 1 січня з 10 до 25 відсотків – на $200 мільярдів китайських товарів під час переговорів про торгівельну угоду.

Як повідомлялось раніше, у США готуються ввести нові мита щодо Китаю на $200 млрд.

Переклад І.Филипіва

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:32 :37