Новини » Суспільство 9 грудня, 2018, 19:16
Porsche відкликає в США Macan і Cayenne через проблеми з кріпленнями для лиж

Власникам люксових автомобілів Porsche в США доведеться віддати свої машини для заміни кріплень для лиж. Деталь за $ 200, як вважали в службі безпеки на дорогах, ставила під загрозу пасажирів машин вартістю від $ 160 тис.

Автовиробник Porsche відкличе в США ряд машин люксових марок Cayenne і Macan через неякісно зробленого кріплення для лижної сумки.

Про це повідомляє РБК-Росія з посианням на Bloomberg.

Машини в цій комплектації оснащені спеціальними кріпленнями позаду другого ряду сидінь, які призначені для сумки, в якій можна перевозити приналежності для катання на лижах. На ці кріплення звернула увагу Національна служба безпеки на дорогах.

«Кріплення сумки для лиж було виконано з використанням невідповідних ниток, що потенційно може призвести до розриву ременів і проблем з безпекою в разі аварії», – вказали в агентстві. Якщо при аварії ремені розірвуться, то лижна сумка може виявитися в салоні в незакріпленому положенні і нанести шкоду пасажирам.

Як зазначає Bloomberg, вартість автомобілів Porsche цій комплектації складає близько $ 160 тис., Відкликанню підлягатимуть приблизно 250 автомобілів. Вартість самих кріплень – $ 200. Їх заміну дилери будуть виробляти безкоштовно.

В кінці листопада стало відомо, що японський автоконцерн Mazda відкличе в Росії 62,3 тис. Автомобілів через проблеми з подушками безпеки. Відкликанню підлягають Mazda 2, Mazda 6, Mazda CX-7 і Mazda BT-50, продані з травня 2006 року по листопад 2014- го.

Проблема полягає в тому, що при високій вологості може порушитися цілісність корпусів газогенераторів фронтальних подушок, через що при аварії вони можуть не спрацювати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:49 :41