live

Олег Скрипка розповів про гастролі в Європі

Олег Скрипка. Фото: joinfo.ua
загрузка...
загрузка...

Група «Воплі Відоплясова», засновники українського рок-н-ролу, часто радують зарубіжну публіку концертами. Нещодавно Олег Скрипка та його музична банда продемонстрували незабутній рок-драйв глядачам в Німеччині та Австрії, в черговий раз довівши, що енергії і запалу у «ВВ» вистачить на всіх і кожного.

Про це повідомляє newsyou.info.

«Закордонні глядачі – це в основному українська публіка, яка, безумовно, ностальгує за Україною! Вони чекають на пісні, які знають і люблять! Люди приходять за атмосферою, яка б повернула їх додому, ніби вони на якийсь час відвідали Батьківщину. Дарувати комусь таке відчуття безцінно! – коментує лідер «ВВ» Олег Скрипка. – Вибух емоцій завжди викликають наші перевірені хіти та авторські версії народних українських пісень».

На думку Олега, за кордоном публіка сприймає більший обсяг музичних стилів. Артист зізнається, що група ще з самого початку своєї історії грає європейську музику:

«Наші пісні – нібито й українські за походження мелосу, але по структурі та грі це цілком європейська музика, тому прекрасно сприймається мешканцями Європи. Також для гурту ці виступи на додачу стали важливим експериментом, що продемонстрував, як реагує публіка не ​​лише на добре знане, а й на нове!».

 

Loading...
Loading...
Loading...