Новини » Політика 8 грудня, 2018, 18:35
Військова прокуратура спростовує інформацію про неправомірні дії працівників Луцького гарнізону

В інформації низки інтернет-ресурсів під назвою «У Луцьку військового прокурора звинувачують у рейдерському захопленні майна» розповсюджена недостовірна інформація із посиланням на представників орендного будівельно-монтажного управління «Репер» про перевищення повноважень військовим прокурором при проведенні слідчих дій.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Західного регіону України.

«Невідкладно відреагувавши на це повідомлення, повідомляємо, що військова прокуратура Луцького гарнізону, захищаючи інтереси держави від незаконних рейдерських посягань, 7 грудня 2018 року на підставі ухвали суду проводила слідчі дії в рамках здійснення досудового розслідування кримінального провадження з метою встановлення осіб, котрі безпосередньо здійснили рейдерське захоплення земельної ділянки Міністерства оборони України. Йдеться про територію виробничої бази ДП «Західне управління капітального будівництва МО України», що знаходиться у м. Луцьку по вул. Карпенка-Карого, 3», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що приналежність вказаного майна до земель оборони підтверджується правовстановлюючими документами, фотокопії яких військова прокуратура готова надати ЗМІ. Також приналежність спірного майна до державної форми власності встановлено судами першої та апеляційної інстанції, що приховала від журналістів представник суб’єкта господарювання у суді, надаючи їм інформацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 12:47 :29