live

У Великобританії вводять санкції проти шістьох олігархів з найближчого оточення Путіна.Оновлено

Поліція на вулицях британського міста Солсбері. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Спецслужби Великобританії мають намір посилити тиск на шістьох російських підприємців, яких вони вважають близькими до керівництва Росії.

Про це з посиланням на джерела в британській розвідці повідомила в суботу газета «The Daily Telegraph».

За словами співрозмовника видання в урядових колах, Лондон прагне до того, щоб звузити найбагатшим російським підприємцям «простір для маневру» і ведення бізнесу, а також обмежити наявні у них можливості для вільного пересування по Європі.

The Daily Telegraph зазначає, що в представлений прем’єр-міністру Терезі Мей список включені Роман Абрамович, Ігор Сечин, Алішер Усманов, Олег Дерипаска, а також Аркадій і Борис Ротенберги.

Видання стверджує, що план протидії даними підприємцям буде частиною заходів у Великобританії на інцидент в Солсбері, відповідальність за який Лондон покладає на Москву.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей схвалила запропонований спецслужбами країни список російських олігархів, проти яких планують ввести обмеження у зв’язку з отруєнням в Солсбері.

Про це повідомляє The Daily Telegraph з посиланням на джерела, інформує «Європейська правда».

Російські багатії потрапили у цей список у зв’язку з тим, що мають дуже тісні професійні і фінансові відносини з Владіміром Путіним. Британські спецслужби вважають, що ці люди «залучені до виконання розпоряджень Кремля з багатьох напрямків».

Зазначається, що цей список буде розісланий усім британським державним департаментам і переданий союзникам в Європі і Північній Америці для того, щоб позбавити олігархів «можливості подорожувати і підтримувати свої бізнес-імперії».

Читайте також: Хижак проти хижака: експерт розповів, хто може знищити ПутінаLoading...
Loading...
Loading...