Новини » Політика 8 грудня, 2018, 11:58
У НАТО визначили 5 головних напрямів реформи сектору безпеки і оборони України на 2019 рік

Фахівці Альянсу назвали п’ять основних напрямів реформування сектора безпеки і оборони для України, які слід реалізувати у 2019 році.

Про це повідомив голова Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков під час дискусії «Український шлях до НАТО: досягнення та майбутні перспективи», інформує «Європейська правда».

Він наголосив, що після ухвалення закону про національну безпеку також треба прийняти ще низку законів.

«Наша команда у консультаціях з нашими партнерами визначила п’ять основних стрижнів законодавчої роботи, які необхідні для впровадження закону про національну безпеку», – сказав він.

«По-перше, йдеться про новий закон щодо парламентського комітету зі здійснення нагляду (за діяльністю розвідувальних служб і служб безпеки – Ред.).

По-друге, закон про Службу безпеки України, який має зміцнити в рамках реформи ті елементи, що містяться у рамковому законі (про нацбезпеку).

По-третє, новий закон про розвідку.

По-четверте, щодо управління державними таємницями і засекреченою інформацією», – заявив Вінніков.

Також він наголосив, що п’ятим елементом є реформування галузі оборонної промисловості та системи державних закупівель у галузі оборони.

Вінніков наголосив, що в Альянсі ці напрями вважають пріоритетними для реформування на наступний рік, оскільки відбувається «перехід від теорії до практики у впровадженні оборонних реформ».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 07:33 :41