Новини » Політика 8 грудня, 2018, 4:18
Радник Президента: Генеральський склад у нас практично повністю оновлений
ZIK
ZIK

Сьогодні зі 155 генералів на посаді перебуває лише 135 людей. 72 людини отримали звання генерала з 2014-го оку. Тобто генеральський склад ЗСУ оновлено майже повністю.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив радник Президента України Юрій Бірюков.

«На сьогоднішній день у Збройних силах України є 155 генеральських посад. Серед усіх країн НАТО в Україні співвідношення генералів до особистого складу є найменшим.

Зі 155 генералів на посаді перебуває лише 135 людей. 72 людини отримали звання генерала з 2014-го року. Тобто генеральський склад ЗСУ оновлено майже повністю», – заявив Юрій Бірюков.

Він також відповів на питання екс-міністра ЖКГ Олексія Кучеренка, куди «зникли» виділені державою кошти на будівництво проекту «Стіна»:

«50% проекту зараз реалізовано й побудовано. Питання лише в тому, що спочатку озвучували фантастичні цифри на будівництво цього проекту, але він не фінансувався. Можна з таким же успіхом говорити, що на добудову нашого багатостраждального корвету потрібні десятки мільярдів гривень, але їх не виділяють», – відповів Юрій Бірюков.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на міжнародних авіаційних навчаннях «Чисте небо-2018», заявив, що першочергове завдання української влади – зберегти професіоналів у Збройних силах, зацікавити їх довгостроковими контрактами. Бажано повернути в армію й тих, хто набув досвіду на фронті, але з різних причин звільнився зі Збройних сил.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:46 :17