Новини » Світ

Протест «жовтих жилетів»: у Франції затримано близько 700 осіб

Паризька поліція застосувала водомет проти протестувальників руху «жовтих жилетів», які кидали факели та влаштовували підпали в одному з торгових районів французької столиці.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Associated Press.

У той час, як ситуація на Єлисейських полях сьогодні відносно спокійна, заворушення спалахують у інших точках французької столиці – протестувальники намагаються добратися до Єлисейського палацу.

Останні спалахи насильства зафіксували біля найвідоміших торгових центрів Парижа «Галері Лафайєт», Printemps, а також опери Гарньє. Протестуючі викорчовували дерева та підпалювали їх. Інші кидали сигнальні ракети у ряди спецпризначенців.

На одній із вулиць протестувальники підпалили барикаду.

За останніми даними, близько 700 осіб було затримано по всій Франції в суботу, в тому числі 581 – в Парижі. З них 423 були поміщені під варту, повідомляє Le Figaro.

Поліція провела численні перевірки, конфісковуючи у протестувальників захисні окуляри, шоломи та предмети, які можна використата для заворушень.

Станом на полудень на вулиці Франції вийшли 31 тисяча демонстрантів минулого тижня у той же час кількість протестувальників становила 36 тисяч.

Не зважаючи на окремі інциденти в цілому поліція відзначає, що ситуація є значно спокійнішою, ніж під час протестів минулого тижня.

Охорону порядку на тлі побоювань спалахів насильства по всій країні в суботу забезпечують близько 90 тисяч правоохоронців, з них 8 тисяч – у Парижі.

 Loading...