live
Новини » Економіка

Кушнірук: У Кривому Розі тариф на опалення в 1,5-2 рази вищий, ніж в інших містах

ZIK

У Кривому Розі ціна на опалення приблизно в 1,5-2 рази вища, ніж в інших містах країни. Тільки покривається ця неефективність за рахунок державного бюджету.

Про це заявив в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив економіст Борис Кушнірук.

Пан Кушнірук зазначив, що ціна на опалення у Кривому Розі приблизно в 1,5-2 рази вища, ніж в інших містах країни. За його словами, це відбувається тому, що там система опалення вкрай неефективна.

«Тільки покривається ця неефективність за рахунок державного бюджету», – зазначив економіст.

Коментуючи це, пан Вілкул сказав, що там, де встановлені лічильники, а вони встановлені практично всюди за рахунок міського бюджету, ціна на опалення така сама, як і по всій країні.

«Місто Кривий Ріг має довжину 130 кілометрів, і система опалення, побудована в радянські часи, є найбільш неефективною в Україні», – пояснив Вілкул.

Окрім цього, відповідаючи на запитання політтехнолога Костя Бондаренка про те, як цього року з опаленням у Кривому Розі, адже якщо набрати в Інтернеті «Кривий Ріг пломби» першою з’являється інформація про те, що Олександр Вілкул у жовтні минулого року зірвав пломби, пан Вілкул сказав, що у місті справді є проблема з опаленням.

«Півміста залежить від державного підприємства Теплоцентраль, яким управляють БППешники, Кабмін. Вони хотіли заморозити місто. Я вимушений визнати, що це правда, що я минулого року всюди позривав пломби, є фотографії. Цього року я не можу відповісти на це питання, це зробили невідомі мені небайдужі громадяни. Але в Кривому Розі газ був і тепло за три тижні до Сміли», – відповів Вілкул.

Як повідомлялось раніше, 12 листопада в місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність тепла. У зв’язку зі зривом опалювального сезону поліція відкрила кримінальне провадження. А близько сотні жителів Сміли прийшли на мітинг під стіни Кабміну. 15 листопада Петро Порошенко розпорядився негайно «зірвати пломбу» та запустити теплопостачання у місті.Loading...
Loading...
Loading...