Новини » Події 8 грудня, 2018, 10:36
Денисова розповіла про умови утримання українських моряків у Лефортово
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова. Фото: nfront.org.ua
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова. Фото: nfront.org.ua

Уповноважений з прав людини Російської Федерації Тетяна Москалькова розповіла про умови утримання військовополонених Андрія Драча та Романа Мокряка – у камерах є телевізори та холодильники, а білизну міняють раз на три дні.

Про це після розмови із колегою повідомила омбудсмен України Людмила Денісова, передає УНН.

«...провела телефонну розмову з Уповноваженим з прав людини Російської Федерації Тетяною Москальковою.

Вона розповіла про умови утримання військовополонених Андрія Драча та Романа Мокряка, яких відвідала у СІЗО «Лефортово». Російський Омбудсман підтвердила, що у Романа Мокряка був консул. На його ім’я відкрито внутрішньо тюремний рахунок, на якому 500 рублів, його ще будуть поповнювати. Хлопці також можуть писати і отримувати листи поштою», – написала Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Цитуючи Москалькову, український омбудсмен зазначила, що моряків утримують окремо у камерах площею 8 квадратних метрів по дві особи у відремонтованому крилі СІЗО.

«За словами Москалькової, вони мають телевізори, білизна міняється раз на три дні, забезпечені необхідними засобами гігієни. Туалет відгороджений, а в душ вони ходили учора. Щодо харчування, то російська Омбудсман запевнила, що їх гарно годують, у кожного в палаті є холодильник з продуктами», – додала Денісова.

Москалькова, за її словами, також додала, що Роман Мокряк ходить на прогулянки. Він просив передати родичам, щоб вони не хвилювалися за нього.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:10 :55