Новини » Політика 8 грудня, 2018, 2:40
Бірюков: Частину військового майна вже не вдасться повернути
ZIK
ZIK

За чотири роки через суди було повернуто близько 90 тисяч гектарів землі, які належали Міноборони. Утім, більшу частину військової власності повернути вже не вдасться.

Про це заявив радник Президента України Юрій Бірюков у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Станом на 1992 рік на обліку Міністерства оборони України було близько 600 тисяч гектарів землі, і Міноборони було найбільшим землевласником у цій країні. Але в 2014 році, коли ми почали працювати в Міністерстві, облік показував, що залишилося всього 300 тисяч гектарів землі, тобто рівно половина власності просто зникла», – констатував Юрій Бірюков.

Радник Президента заявив, що за чотири роки через суди було повернуто близько 90 тисяч гектарів землі, зокрема були повернуті лікарні, госпіталі, стадіони, воєнні містечка і таке інше. Утім, це далеко не весь перелік об’єктів, які потрібно було б повертати у власність держави.

«На жаль, більша частина військової власності – не повернута. До того ж таке майно було передано органам місцевого самоврядування, а далі ділилося між приватними особами. І таку власність ми просто не зможемо повернути», – визнав Юрій Бірюков.

Нагадаємо, 6 грудня народні депутати України продовжили на півроку роботу Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів розкрадання у війську.

Як повідомляли, голова Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування розкрадань в армії народний депутат України Іван Вінник заявляв, що розкрадання у ЗСУ, що відбувались протягом 2004-2014 років, призвели до зниження обороноздатності держави. Відтак, на початку російської агресії Україна була неготовою дати відсіч ворогу.

Іван Вінник заявив, що Україна втратила військового майна на 200 мільярдів доларів. Також голова ТСК назвав імена людей, які наймасовіше розпродавали військову техніку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:46 :24